• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • justnextdoor
    fialotta85 skrev 2013-11-23 09:07:21 följande:

    Om nån saknar sällskap så är det bara att ta sig till fialottan idag smile5.gifphpUEXkkO14538.jpg


    Mmm jag saknar alltid sällskap jag tänkte ta nicket Anonym (ensam) tom det var upptaget så jävla ensam är jag! Hur länge kör du kampanjen? Jag är lååååångt borta i en skog...
  • GoodMangoo
    fialotta85 skrev 2013-11-23 09:07:21 följande:
    Om nån saknar sällskap så är det bara att ta sig till fialottan idag
    justnextdoor skrev 2013-11-23 09:07:29 följande:
    Hörde jag stock? Och stånd? Och köra? Du har rätt köra bil, titta på dig i tråden och vara svinkåt står inte i trafikstyrelsens rekommendationer! Hör du på radion att det sitter en blottare och runkar så bilen "hoppar" i Värmlands skogar så kan du vara lugn INGEN ful gubbe

    Sitter ganska säkert i det här fallet så "blotta på" du..... vem vet.....du kanske får nappDrömmer Flört
  • GoodMangoo
    Zack skrev 2013-11-23 09:09:03 följande:
    Ja det är ju trots allt lördag, och så är det ju allt det där snacket om skönhetssömn, men den har jag svårt att föreställa mig kan tillföra så mycket till någon som redan är så oemotståndligt vacker som du är ;).
    Naaaw...........det var gulligt sagt {#emotions_dlg.flower}Kyss!!

    PPP- vet inte riktigt vad jag ska tro ibland Foten i munnenGlad   
  • fialotta85
    Zack skrev 2013-11-23 09:13:43 följande:
    Ja men godmorgon Fialotta. Så vaknade du också till liv. Alltid en lika stor fröjd för ögonen att se dig ;). Vilken fantastisk eftermiddag det blev för min del
    Åh goding! Det värmer ska du veta! Å på tal om värme, tycker det är dags att lägga upp en eftermiddagsbild för din del nu
  • fialotta85
    justnextdoor skrev 2013-11-23 09:14:11 följande:
    Mmm jag saknar alltid sällskap smile5.gif jag tänkte ta nicket Anonym (ensam) tom det var upptaget så jävla ensam är jag! Hur länge kör du kampanjen? Jag är lååååångt borta i en skog...
    Såå jävla ensam alltså! Men du behöver inte oroa dig, kampanjen gäller livet ut för VIP-män
  • justnextdoor
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-23 08:57:48 följande:
    Vad tusan?!.... Har du en eget kikhål in i mitt vardagsrum??!!!! smile5.gif
    Jag kallar det glory hole och du har varit där.....öh... Om du inte har hund?
  • fialotta85
    GoodMangoo skrev 2013-11-23 09:15:15 följande:
    justnextdoor skrev 2013-11-23 09:07:29 följande:Hörde jag stock? Och stånd? Och köra? Du har rätt köra bil, titta på dig i tråden och vara svinkåt står inte i trafikstyrelsens rekommendationer! Hör du på radion att det sitter en blottare och runkar så bilen "hoppar" i Värmlands skogar så kan du vara lugn INGEN ful gubbe

    Sitter ganska säkert i det här fallet så "blotta på" du..... vem vet.....du kanske får nappDrömmerFlört
    Tror Dörren får napp vart han än befinner sig! blottar bringan lite bara så står flickorna på rad
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    GoodMangoo skrev 2013-11-23 09:17:31 följande:
    Naaaw...........det var gulligt sagt !!

    PPP- vet inte riktigt vad jag ska tro ibland    



    Vill du att jag ska använda s-ordet ska du gjort dig förtjänt av det med!
  • GoodMangoo
    Anonym (BU) skrev 2013-11-23 09:25:14 följande:
    BUUUUUUUUUUUU är det duuuuuuuu Förvånad!! Har saknat dig Skäms!!