• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Ensam..)
    Zack skrev 2013-11-25 11:57:11 följande:

    Welcome to the jungle! phpc9CnQA40069.jpg


    Det där är verkligen en djungel jag skulle vilja gå vilse i
  • GoodMangoo
    Eterisk skrev 2013-11-25 11:51:40 följande:
    Jag flyger enormt mycket. Jag bor också utomlands flera månader om året. Även då flyger jag varje vecka. 

    Jag skämtade lite, men får nog inse att det är tämligen bortkastat i den här tråden. Om jag återkommer så lovar jag att bara ge komplimanger till den senast uppvisade kroppsdelen, samt eventuellt en blänkare om vilken del jag själv smeker av att ha sett den förutvarande nämnda.

    Goddagens. 

    Neeeeej Skäms......... jag uppskattar dina inlägg i tråden och tro mig kunna ta dom på rätt sättSkrattande. Snälla.... fortsätt att förgylla våra dagar här i trådenSolig!!
  • rackata
    GoodMangoo skrev 2013-11-25 11:03:28 följande:
    Kanske bör tillägga att dessa också ingår i jobbstassen



    Sjukt het mangon! Du lyckas alltid hotta en ny vinkel som man inte sett förut :P
  • GoodMangoo
    ulfsas skrev 2013-11-25 11:30:35 följande:
    Ja, det skulle jag tycka om. Är på airporthotellet i Oslo i väntan på hemfärd efter en landning igårkväll i Trondheim. Det var mörkt, hård blåst nära storm i byarna, snö, mycket hal bana, byig vind med turbulens. Försenade var vi också. Blä.

    Något skulle vi nog kunnat hitta på. Vad har man en personlig flygvärdinna till på marken eller på ett hotellrum troSolig
     
    Bara fantasin kan sätta gränser Flört!!!
    Eterisk skrev 2013-11-25 11:38:40 följande:
    Mangoo skulle inte vara och göra något av det där! Hon förefaller vara en behaglig kvinna som har god smak och som dessutom kan få en trasmatta att se chic ut.
    Haha du är bara för skön Skål!!

      
  • Georg5567
    fialotta85 skrev 2013-11-25 11:07:22 följande:
    Lunch snart?
    Gärna det...jag kan bjuda på frukostkorv :)
  • GoodMangoo
    Zack skrev 2013-11-25 12:01:41 följande:
    Elegant Mangoo. Synd bara att du måste dölja det under slamsugaroverallen ;).

    Skrolla vidare Flört!!

    Får jag vara din Jane för en dag......... min Tarzan Kyss!!??

     
  • GoodMangoo
    rackata skrev 2013-11-25 12:17:52 följande:



    Sjukt het mangon! Du lyckas alltid hotta en ny vinkel som man inte sett förut :P

    Roligt att höra med tanke på att jag känner mig rätt tjatig ibland *läs ofta* Obestämd!
  • Anonym (76:an)
    GoodMangoo skrev 2013-11-25 12:20:39 följande:
    Roligt att höra med tanke på att jag känner mig rätt tjatig ibland *läs ofta* !



    Tror inte det är många här som klagar!

    Fina kvinnor kan iaf inte jag titta mig mätt på...oavsett om jag sett henne ur liknande vinkel tidigare eller ej...

    Jag tycker du postar bilder med bravur!
  • Eterisk
    GoodMangoo skrev 2013-11-25 12:20:39 följande:

    Roligt att höra med tanke på att jag känner mig rätt tjatig ibland *läs ofta* Obestämd!
    Det är du inte. Dessutom tror jag - ja, jag vet inte - att många av de män som skriver här särskilt uppskattar att de kan "tala med" och "skriva med" de kvinnor som postar bilder här. Det är förmodligen en adderande dimension till andra lättklädda bilder som finns att studera och därför något helt nytt. 

    Men kan hända att jag själv tolkar min egen tråd så.  Vet inte. Men tycker "myran" är en sorts kroppens George Clooney.

    Åh.

    Åh.

    Åh. 
  • swed38gbg
    GoodMangoo skrev 2013-11-25 11:03:28 följande:

     


    Kanske bör tillägga att dessa också ingår i jobbstassen Flört
    Riktigt hett! Galet sexig stjärt å fina trosor..mmm