• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Ensam..)
    justnextdoor skrev 2013-12-05 20:46:38 följande:

    Nog? Du ser jätteblöt ut på bilden smile5.gif
    Det är jag
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-05 20:47:20 följande:
    Bada betyder?

    Bada = inte så mycket bad [/quote]

    Trevligt!
  • mpj
    GoodMangoo skrev 2013-12-05 20:32:28 följande:
    Dags att krypa ner snart........

    Ser mysigt ut där i din säng,du är vackert sexig Mangoo. Ser lite ensamt ut.......
  • Q Silver
    GoodMangoo skrev 2013-12-05 20:32:28 följande:
    Dags att krypa ner snart........

    Jag kommer och stoppar om fröken, och kysser dig godnatt... om jag fortfarande står på frökens "Inne-Lista" såklart.... Lovar att du kommer somna tillfredsställd och med ett leende på läpparna...
  • swed38gbg
    GoodMangoo skrev 2013-12-05 20:32:28 följande:

     


    Dags att krypa ner snart........
    Riktigt sexig..du har superfin kropp...måste få känna nån gång...grr ;)
  • sixtenblixt
    Lev livet som du borde ha gjort skrev 2013-12-05 20:51:07 följande:
    b00bs

    Sexigt. Nu börjar det bli varmt, tror ja måste klä av mej
  • justnextdoor
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-05 20:48:29 följande:
    Det är jag

    Jag har inte fullständig adress på dig, men är det på 1an eller 2an jag ska in? Jag står nämligen här nu!
  • Anonym (lurkerfia)
    Anonym (lurkerfia) skrev 2013-12-05 20:56:32 följande:

    Duscha hos Mangoo? smile5.gifphpZWL4Xh60327.jpg


    Måste man citera än?