• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Matildet
    Anonym (KMP) skrev 2013-12-06 21:45:39 följande:
    Söt {#emotions_dlg.flower}
    TackSolig
    Abso-fucking-lutely.
  • Anonym (KMP)
    fialotta85 skrev 2013-12-06 11:08:03 följande:



    Trevlig fredag Solig


    Fortsatt trevlig fredagkväll Glad
    Sexig du är Solig
  • Anonym (KMP)
    Anonym (Kvinna 2) skrev 2013-12-06 15:38:43 följande:


    Vacker kvinna , vacker body {#emotions_dlg.flower}
  • celineswaltz
    Speak up skrev 2013-12-06 14:29:58 följande:
    Bara för dig då, Jane Doe! Varsågod. Flört

     


    Duger det? ^^
    Om det DUGER ???... Klart det gör... vackre unge man SoligFlört
  • Anonym (KMP)
    engdahl skrev 2013-12-06 12:24:37 följande:
    Vilken söt liten sträng du sparat :)php4iCgGX55822.jpg
    Som en vacker tavla {#emotions_dlg.flower}
  • GoodMangoo
    Zack skrev 2013-12-06 21:53:04 följande:
    Oj, nu hettade det verkligen till i tråden :)...du är allt för långt borta från mig nu känns det som Mangoo..
    Blir lätt så när det är fredag Flört!
    lång tunga skrev 2013-12-06 22:01:45 följande:

     


    Det är fint med fina tjejer här i tråden och det gjorde mig lite mer vågad också ;)
    Jag klagar inte Drömmer!

  • GoodMangoo
    KMP- tack för alla vänliga kommentarer {#emotions_dlg.flower}!!
  • mrme

    Wow nu börjar det hårdna till i byxorna underbar bild . Som man sent ska glömma :)[quote=71880602][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-12-06 21:43:03 följande:[/quote-nick][/quote]

  • mpj

    [quote=71880602][quote-nick]GoodMangoo skrev 2013-12-06 21:43:03 följande:[/quote-nick][/quote] My good va du är sexig, behöver du lite hjälp med trosorna mangoo :)