• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Frida i det fria

    PPP....vad menar du??? Att du inte tänker visa dina muskler??

  • Zack
    GoodMangoo skrev 2013-12-07 18:47:21 följande:

     


    Kör den snälla versionen här och behåller "hard-core-bilagan" för mig själv Flört


    Men kom nu hit till mig Mangoo!!

    Suverän bild!....och de där underkläderna tillsammans med din kropp......vilken perfekt kombination! Där gjorde du min lördagskväll....KyssSkål
  • straight arrow
    Frida i det fria skrev 2013-12-07 19:06:13 följande:
    Oj, vad mycket kul man måste ha med den kroppen!!!!!!!!!!!!!!
    Stämmer bra det!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • GoodMangoo
    mrme skrev 2013-12-07 19:41:31 följande:
    Hett och vilt väldigt lockande :)

    Grrr Katt!!
    Zack skrev 2013-12-07 20:02:16 följande:
    Men kom nu hit till mig Mangoo!!

    Suverän bild!....och de där underkläderna tillsammans med din kropp......vilken perfekt kombination! Där gjorde du min lördagskväll....KyssSkål
    Vart är "hit" Drömmer???
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Frida i det fria skrev 2013-12-07 19:59:40 följande:
    PPP....vad menar du??? Att du inte tänker visa dina muskler??



    Haha...jag sitter i bilen och kan bara läsa ytligt...du menade så! Trodde du menade något helt annat! Får ordna något...blir du glad då?
  • rackata
    GoodMangoo skrev 2013-12-07 06:38:23 följande:
      Trevlig lördag på er !!

    Morgonstund har guld i mun ;)
  • Mysigast
    Anonym (KMP) skrev 2013-12-07 18:15:53 följande:
    Tack så mycket Solig
    Bara öppen och ärlig! Kan inte du komma och lägga dig över mina lår med den kjolen på dig..? :)
  • Hojtar

    Trevlig lördag till alla, här blir det en lugn kväll - lite vin och mys ;)


  • Matildet
    Hojtar skrev 2013-12-07 20:10:54 följande:
    Trevlig lördag till alla, här blir det en lugn kväll - lite vin och mys ;)

     


    Snygging!Solig Blir vin här medGladSkål
    Abso-fucking-lutely.
  • Frida i det fria

    PPP....det vore ju en trevlig överraskning om vi fick se dina armar i denna tråd igen!!!!