• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (lurkerfia)
    Anonym (lurkerfia) skrev 2013-12-07 20:43:03 följande:

    Men det var då faan vad ni skriver! smile1.gif

    Jag har spanat in några riktigt heta män och minst en het kvinnlig rumpa... Och här kommer jag. smile1.gifphp7DpsT428682.jpg


    Just ja... Citera måste man väl fortfarande va?
  • Movit
    Anonym (lurkerfia) skrev 2013-12-07 21:38:59 följande:
    Just ja... Citera måste man väl fortfarande va?
    Och du min sköna...du är den vackraste av dom vackra.....
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    GoodMangoo skrev 2013-12-07 21:32:43 följande:
    Ser mig mer som "köttets budbärare" !!!



    Du lär dig snabbt...du...vad gör du nu?
  • Anonym (lurkerfia)
    Movit skrev 2013-12-07 21:41:21 följande:
    Och du min sköna...du är den vackraste av dom vackra.....
    Oj, vilken komplimang! Tack!
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (lurkerfia) skrev 2013-12-07 21:38:59 följande:
    Just ja... Citera måste man väl fortfarande va?



    Jo så är det...helvete va snygg du är!
  • Matildet
    Hojtar skrev 2013-12-07 21:34:18 följande:
    Det är ju individuellt Glad  Andra favoriter som är värda att rekommenderas? Jag ser ju nu att jag behöver utvidga vyerna och kanske prova lite mera de vita vinerna...
    Låter bra detFlört Däremot är jag inte så bra på att komma ihåg namnet på de viner jag druckit... Brukar hålla mig tlll just Tre Apor och Diamant, då jag vet att de är goda. Är tråkigt om man köper en box med ett vin som är riktigt "vidrigt". 
    Hm...jag borde nog också vidga mina vyer lite låter det somGlad
    Abso-fucking-lutely.
  • Anonym (lurkerfia)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-12-07 21:48:42 följande:



    Jo så är det...helvete va snygg du är! smile5.gif
    Tack fining!
  • Anonym (KMP)
    Hojtar skrev 2013-12-07 21:35:10 följande:
    A sight for sore eyes Glad
    SoligFlört
  • Anonym (KMP)
    Movit skrev 2013-12-07 21:38:39 följande:
    Alltså....det finns dom som är vackra, det finns dom som är sexiga, det finns dom som har fina underkläder och det finns dom som har vackra och estetiska bilder......men du, just DU har alla dess ting samlade i en och samma.....Jag slutade att andas när jag såg denna bild!
    Oj, vilka fina kommentarer Solig... De värmer mycket Glad