• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Hm)
    Movit skrev 2014-01-02 18:08:04 följande:

    Håller med Fialotta.....du gjorde verkligen verkligen rätt i det....oerhört vacker.....jag sitter och applåderar och hoppas att detta bara var första inlägget av väldigt väldigt många från dig!!!

    OJ!! Tack!! *generad* :D
  • Movit
    Anonym (Hm) skrev 2014-01-02 18:01:16 följande:
    Det var väldigt vad många snygga kroppar som är inlagda här. Insåg det lite för sent. *skratt*
    Ja ja... What ever. Ngn måste väl visa att det finns kontraster. Ha ha!

    Alla kroppar är snygga jag lovar.....och alla kroppar är vackra....din är både snygg och vacker....men även oerhört sexig och grymt läcker.
  • Monstermaker

    KMP....lika vacker som vanligt.
    Det är så bra att gå in i denna tråd när jag är trött.
    Då blir jag genast så mycket piggare Glad

  • Anonym (Kvinna 2)
    Anonym (Hm) skrev 2014-01-02 17:59:17 följande:
     Då gör jag det... :) *lite generad*



    Du har en jätte fin kropp!!
  • Anonym (Hm)
    Mulen skrev 2014-01-02 18:08:07 följande:
    Ja det var ganska nyss. Du är riktigt fin!!

    Tack!! Titta tillbaka några sidor men hitta dig inte... vet du påt ungefär vilket nummer du hade?? :D
  • Anonym (Hm)
    Movit skrev 2014-01-02 18:11:07 följande:

    Alla kroppar är snygga jag lovar.....och alla kroppar är vackra....din är både snygg och vacker....men även oerhört sexig och grymt läcker.

    Tack snälla!! :)
  • Anonym (KMP)
    Movit skrev 2014-01-02 18:09:07 följande:
    mmm jag vill bli din sjal i mitt nästa liv....alltid så fantastiskt vacker.

    I så fall vill jag att du ska vara en stor sjal som kommer åt överallt...
  • mrme

    Vilken läcker bit du är . Helt underbar


    Anonym (KMP) skrev 2014-01-02 18:06:35 följande:
    Eftersom att jag är så blyg döljer jag mig så gott det går med sjalen...

  • Movit
    Anonym (Hm) skrev 2014-01-02 18:11:39 följande:

    Tack!! Titta tillbaka några sidor men hitta dig inte... vet du påt ungefär vilket nummer du hade?? :D

    Klicka på "visa endast" under personens profil så ser du alla inlägg personen gjort. Flört
  • Anonym (Hm)
    Anonym (Kvinna 2) skrev 2014-01-02 18:11:36 följande:


    Du har en jätte fin kropp!!

    Tack!! :D