• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • solochhav
    NyttNamn skrev 2014-01-11 19:56:14 följande:

     


     


    mmmmmmmmmm älskar att slicka på hårda smultron - puss Tungan ute
  • solochhav
    NyttNamn skrev 2014-01-11 19:56:14 följande:

     


     


    mmmm älskar att slicka/suga på hårda smultron Tungan ute
  • Movit
    Anonym (KMP) skrev 2014-01-11 22:02:08 följande:


    Baksidan igen då...
    Ja....och det vackra du kan det ALDRIG bli för mycket av....du är så fantastiskt vacker.
  • MrMom
    Anonym (KMP) skrev 2014-01-11 22:02:08 följande:

     


    Baksidan igen då...
    Wow....dig vill jag rulla runt med.. SkämsTungan uteFlört
    En får va som en blev när man inte blev som man skulle...
  • mepetite
    Anonym (KMP) skrev 2014-01-11 21:55:29 följande:
    Jättefin {#emotions_dlg.flower}
    tack vackra du!
  • La Chica
    NyttNamn skrev 2014-01-11 22:02:40 följande:

     


    Skymtar en vacker kvinna!{#emotions_dlg.flower}
  • solochhav
    Anonym (KMP) skrev 2014-01-11 22:02:08 följande:

     


    Baksidan igen då...
    mmmmmmmmmmm KMP det kallar jag en baksida - så sexig man bara tuppar av ... eller får kåtslag! Förvånad
  • labben
    Anonym (KMP) skrev 2014-01-11 22:02:08 följande:

     


    Baksidan igen då...
    wow jävlig fin !