• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • NyttNamn
    Nymulen skrev 2014-01-11 20:00:29 följande:
    Anonym (ops) skrev 2014-01-11 20:08:23 följande:
    alltid dessa händer som ska vara i vägen för godiset härliga bilder. [quote=72206506][quote-nick]NyttNamn skrev 2014-01-11 19:56:14 följande:[/quote-nick]

    labben skrev 2014-01-11 20:12:53 följande:
    wow!



    Pour some sugar on me...
  • MrMom
    NyttNamn skrev 2014-01-11 19:56:14 följande:

     


     


    Vill igga sidan om.......Oskyldig
    En får va som en blev när man inte blev som man skulle...
  • Zack
    fialotta85 skrev 2014-01-11 18:46:52 följande:

    Lördagsmys? php8e4bQ287908.jpg


    Herregud vad läcker du är Fialotta, så ja tack till din förfrågan ;)
  • fembarnsfar1967
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-01-11 18:17:44 följande:
    Skönt att se att det är fler som går hemma i grå mjukis idag! Då känner jag mig inte så ensam!
    Allt klär en skönhet! Hjärta
    Allergisk mot alla former av uppfostran, att försöka få den här gamla hunden att sitta leder bara till elände.
  • fialotta85
    Zack skrev 2014-01-11 20:40:49 följande:
    Herregud vad läcker du är Fialotta, så ja tack till din förfrågan ;)
    Ååh härligt! Väntar precis sådär på dig då
  • Anonym (Jane Doe)
    Gastkramaren skrev 2014-01-11 21:35:31 följande:
    Wow, sådär fasligt sensuellt som det kan bli! :')
    Men alltså, måste påminna. Du är ju en ung kille som ser väldigt bra ut, har du en personlighet som lever upp till utseendet och då menar jag om du är lika snäll som du ser ut att vara, så ska du ju inte missunna jämnåriga tjejer en chans här. Ensam och de andra klarar sig. Garanterat. 
  • Anonym (KMP)
    fialotta85 skrev 2014-01-11 18:46:52 följande:
    Lördagsmys?
    Vilken läcker bild {#emotions_dlg.flower}