• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Ensam..)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2014-01-18 20:41:32 följande:



    Du är underbart vacker...väldigt sexig och kvinnlig...snälla ta inte åt dig vad den där jävla parasiten skriver!

    Kram!
    Haha det för jag inte har fått tillräckligt god uppmuntran från samtliga ( eller ja.. Nästan alla) så mig rör det inte en fjäder att någon tycker jag ser ut som en kille
  • Anonym (tr)
    irongarden skrev 2014-01-18 20:31:14 följande:
    Knappast svårt att se. Dum kommentar tycker vi... snygg bild Anonym =)
    Varför dum? Kolla in hennes bröst.
  • NyttNamn
    irongarden skrev 2014-01-18 19:33:29 följande:

     


    50 shades of hot iron part 1
    irongarden skrev 2014-01-18 20:26:37 följande:

     


    Part 2.
    Supersnygga bilder (som alltid)  Irongardens!! Skrattande

    Pour some sugar on me...
  • irongarden
    Anonym (tr) skrev 2014-01-18 20:46:26 följande:
    Varför dum? Kolla in hennes bröst.
    Har du inget bra att skriva ska du inte skriva någonting alls. Du gör bara bort dig.
  • irongarden
    NyttNamn skrev 2014-01-18 20:49:35 följande:
    Supersnygga bilder (som alltid)  Irongardens!! Skrattande

    Solig
  • pillan3
    irongarden skrev 2014-01-18 19:33:29 följande:

     


    50 shades of hot iron part 1
    Riktigt snygg bild
  • labben
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-01-18 15:34:39 följande:
    Naken-lördag? Något som behöver införas!!
    gillar din ide! fin bild :)
  • labben
    irongarden skrev 2014-01-18 20:26:37 följande:

     


    Part 2.
    läckra bilder irongardens!
  • Anonym (EW)

    Om familjeliv börjar ta betalt för emojisymbolerna kommer Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) behöva kontakta Lendo för ett snabblån.