• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • ÄppelPäppel14
    jjj333 skrev 2014-02-20 19:38:01 följande:
    Ojoj, om man var där på golvet med dig ändå.. Men det kanske du har plats för? ;)

    Finns alltid plats för dig Glad!!
    Zack skrev 2014-02-20 19:42:56 följande:
    Underbara äpplet! Det är sådana här bilder som gör min dag :)
    Underbara Zacke....... skönt att veta att jag fortfarande har "det" Flört
    NyttNamn skrev 2014-02-20 19:49:49 följande:
    Läckerloppan! FlörtKyss
    Haha ja.. du vet hur det är Kyss!!

  • Karios
    NyttNamn skrev 2014-02-20 19:57:45 följande:

     


    Mysiga bilder på mysig dam. Min favorit
  • swed38
    ÄppelPäppel14 skrev 2014-02-20 19:24:29 följande:

     


     


    Vilken heting...grrr...vääldigt vacker att vila ögonen på...mmm =)
  • Lahall

    [quote=72568746][quote-nick]ÄppelPäppel14 skrev 2014-02-20 19:24:29 följande:[/quote-nick][/quote]

    Yogaövningar ?:)

  • NyttNamn
    wingardh skrev 2014-02-20 20:02:50 följande:
    ...Och där gjorde du min kväll god! 
    Kyss
    Karios skrev 2014-02-20 20:05:20 följande:
    Mysiga bilder på mysig dam. Min favorit
    Ah gulle Hjärta
    Specialbild för dig Karios :

    Kyss




    Pour some sugar on me...
  • Karios
    NyttNamn skrev 2014-02-20 20:13:58 följande:
    Kyss

    Ah gulle Hjärta
    Specialbild för dig Karios :

    Kyss




    Just vad jag behöver! *uttråkad och rastlöst*
  • Lahall
    NyttNamn skrev 2014-02-20 20:13:58 följande:
    Ah gulle

    Specialbild för dig Karios :



    Jag njuter "lite" även om den är för Karios.
  • Anonym (Ensam..)
    Lyckans ost skrev 2014-02-20 19:46:01 följande:

    Hej alla! Jag har varit hemma och vabbat hela dagen. Sökte på min sjuka dotters symptom och hamnade på familjeliv och hittade den här avdelningen och tråden och måste erkänna att jag blev helt fångad (av flera trådar på forumet). Kände att jag måste bli medlem så jag kan få skriva att jag är imponerad över hur många vackra och sexiga män och kvinnor det finns där ute (är man och straight, men ser inget konstigt i att ge en annan kille en komplimang). Måste också säga att bilden på anonym ensam när du drar ner trosorna lite nog är bland det sexigaste jag någonsin sett.

    Underbar tråd i ett underbart forum! Fortsätt posta (jag får väl se om jag lyckas arbeta upp mod nog att posta en bild på mig också)


    Tack och välkommen! ser fram mot din bild!
  • NyttNamn
    Lahall skrev 2014-02-20 20:24:38 följande:


    Jag njuter "lite" även om den är för Karios.
    Gör det du, bjuder på den Flört
    Pour some sugar on me...