• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Nymulen
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-03-05 23:45:12 följande:
    Haha, aa, jag fölrsöker bara hjälpa dig. Men visst om du inte vill ha den.

    Du har verkligen varit väldigt hjälpsam, tror vi klarar oss utan dig hädanefter [/quote]

    Ensam, du är underbart underbar.
  • Anonym (6kille)

    [quote=72680118][quote-nick]Anonym (Ensam..) skrev 2014-03-05 18:37:00 följande:[/quote-nick][/quote] Underbara sexiga bilder:) puss

  • Anonym (tr)
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-03-05 23:45:12 följande:
    Haha, aa, jag fölrsöker bara hjälpa dig. Men visst om du inte vill ha den.

    Du har verkligen varit väldigt hjälpsam, tror vi klarar oss utan dig hädanefter [/quote]

    Om du ska fortsätta posta dina äckliga bilder, inkludera gärna bh?
  • La Chica
    Anonym (tr) skrev 2014-03-05 23:58:04 följande:
    Om du ska fortsätta posta dina äckliga bilder, inkludera gärna bh?
    Du kan väl bara sluta gå in här?
    Size doesn't define beauty.
  • Nymulen
    Anonym (tr) skrev 2014-03-05 23:58:04 följande:
    Du har verkligen varit väldigt hjälpsam, tror vi klarar oss utan dig hädanefter



    Om du ska fortsätta posta dina äckliga bilder, inkludera gärna bh?[/quote]

    Ska du fortsätta skriva titt skit, använd gärna boxhandskar.
  • Nymulen
    La Chica skrev 2014-03-05 22:21:24 följande:
    Godnatt!



    Fintjejen! Sov nu
  • Flickan82
    Anonym (tr) skrev 2014-03-05 23:58:04 följande:
    Du har verkligen varit väldigt hjälpsam, tror vi klarar oss utan dig hädanefter

    Om du ska fortsätta posta dina äckliga bilder, inkludera gärna bh?[/quote] Du är samma person som varit på mig om mina "äckliga bröst" i en evighet. När det inte fungerade så gick du över till Ensam istället. Jag vet inte vad du får ut av det men det är kul att se att du störs av att inte få den reaktion du vill ha.
  • Q Silver
    La Chica skrev 2014-03-05 23:59:12 följande:
    Du kan väl bara sluta gå in här?

    Ignorera istället Chica, ingen mening med att lägga energi på dessa a-holes.


    Troligtvis så hade den en vidrig barndom med vuxna som inte gav dem kärlek och omtanke, eftersom personen(personerna) är så vidriga så kommer de aldrig visa upp sina kroppar som vi andra vackra och fördomsfulla människor gör.
    Låt dem kommentera, men lägg inte ved på elden....

    Puss o kram, du är fin!

  • Q Silver
    Fjäril Vingad skrev 2014-03-06 08:34:01 följande:
    Nämen, kände för att bjuda på en tuttbild bara för att.

     


    Får man bita lite?