• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Mollsans
    Anonym (K2 2) skrev 2014-04-10 13:18:08 följande:


    Välkommen och snygg rump
    tack så mycket!
  • Mollsans
    straight arrow skrev 2014-04-10 12:40:20 följande:

     


    Trevlig torsdag på er...
    läckert!!!!
  • Ronga
    Dress skrev 2014-04-10 13:27:21 följande:
    Ha ha! Skrattande Du är då söt! Flört
    hihi Skäms
    Only fear of death is coming back reincarnated
  • Mrarab
    Dress skrev 2014-04-10 12:02:12 följande:
    Idag blir det rumpstek till lunch ;)
    Den rumpsteken vill jag ha.... mums på dig Dress! Min inbox är alltid öppen för dig... bara så du vet alltså Drömmer
  • Mrarab
    Mollsans skrev 2014-04-10 12:30:48 följande:
    undrans just om en nykomling får vara med lite i tråden? verkar vara ett sammansvetsat gäng som hänger här så lite nervös är jag allt..... smugit lite i kulisserna de senaste dagarna och blev lite sugen på att "vara med och leka".....fortsätter på Dress tema och bjuder på lite rumpa.

     


    Riktigt fin rumpa! Välkommen till tråden ;) det e la klart att du inte ska vara nervös :*
  • Mollsans
    Mrarab skrev 2014-04-10 13:54:27 följande:
    Riktigt fin rumpa! Välkommen till tråden ;) det e la klart att du inte ska vara nervös :*
    tack så mycket!
    känns faktiskt inte så nervöst längre, alla verkar så himla gulliga här i tråden
  • Dress
    Mrarab skrev 2014-04-10 13:53:18 följande:
    Den rumpsteken vill jag ha.... mums på dig Dress! Min inbox är alltid öppen för dig... bara så du vet alltså Drömmer
    Hi hi, tack ska du ha Mrarab Cool
  • straight arrow
    Dress skrev 2014-04-10 12:53:06 följande:
    Okynnesäta lite bara då kanske? FlörtCoolSolig
    När det är du... det går alltid ned en portion till!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • straight arrow
    Mollsans skrev 2014-04-10 13:34:37 följande:
    läckert!!!!
    Tack snygging!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • Mollsans
    Anonym (Kaponjär) skrev 2014-04-10 13:10:23 följande:
    Får man hoppas att du fortsätter!Drömmer
    Jag vill se mer!Skrattande
    bara för att jag fick ett så varmt välkomnande av allihopa och det var en viss kaponjär som hemskt gärna ville se mer så bjuder jag väl på en bild till då Solig