Inlägg från: Anonym (Anden) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Anden)

    Helkroppstråden

    Smastor skrev 2016-07-07 23:30:06 följande:

    ;)


    Där! Trodde ett tag det var wo. Men hon sa bäst av tre.
  • Anonym (Anden)
    Anonym (Quexet) skrev 2016-07-07 23:45:32 följande:

    Jag som precis börjat känna mig lite ung igen i denna tråd, så kommer du o är superung?!  Inte riktigt helt okej  Fast iofs är ögongodis aldrig fel. 

    Jo, men jag hoppades ju på England (och Sverige såklart) så jag är jääääätte körd i vårt tips!  Var jag redan innan kvartarna började... 

    Ja nu hoppas vi på Frankrike, dom kan ju inte förlora nu, då får jag i alla fall fem poäng till 


    Ung i sinne? Attraktiv kropp! Du kan vara nöjd.

    Håller med, England gjorde bra kval men floppar allt som ofta. Sverige? Sista gången på ett tag :( Jo men dom tar det med publiken i ryggen. Men Roanldo är där med.
  • Anonym (Anden)
    Anonym (Quexet) skrev 2016-07-08 00:10:52 följande:

    Jag har nog någon sorts ålderskris just nu. Men visst kan jag vara nöjd över att se så mycket läckra killar om dagarna. 

    Jag tippar nog lite för mycket med hjärtat o lite lite med hjärnan när det kommer till Sverige, har alltid gjort i alla sportevenemang o kommer nog alltid att göra. 


    Ålderkris? Nä du, har du ingen anledning till. Ser och låter bra tycker jag! Men jag kan sända en uppmuntrande gest om det är så. Låt dig inte luras av åldersnojan.

    Lätt hänt det där. Men tur vi har hockey också nu framöver.
  • Anonym (Anden)
    Smastor skrev 2016-07-08 00:16:53 följande:

    Ja dom här grupperna är det alltid massa prat om ;)

    Tror nog du får ladda din tandborste för jag är inte ett dugg rädd ;)


    Grupper?
  • Anonym (Anden)
    Smastor skrev 2016-07-08 00:33:10 följande:

    Fråga inte mig.. Lite som fight club ;) fast jag är inte med :p


    Seg jag är då, dags för kudden kanske. Den filmen är bra men inte slåss väl dessa damer här inne ;)
  • Anonym (Anden)

    Inte helkropp men struntar i det. Skönt vara nakenfis på natten så hittade kalsonger liggandes. Hade dock något att hänga upp dem på.

  • Anonym (Anden)
    Anonym (FrökenSötare) skrev 2016-07-08 00:49:21 följande:

    Hörrni, jag känner att en lite semester är på sin plats. Men...snälla och så fina män som kanske kan, om jag vågar, snappa på frkSotare... och jag hoppas att de som inte borde håller sig borta :*


    Oh, spännande fröken.
  • Anonym (Anden)
    Anonym (FrökenSötare) skrev 2016-07-08 10:01:59 följande:

    Visst är det, men mindre tid här ett tag... Så logga in bums och kanske lyft en pytteliten aning på tyget ;)


    Ja fröken. Hold on bara ;)
  • Anonym (Anden)
    Anonym (Ms fit) skrev 2016-07-08 15:40:28 följande:

    Lite fredagsmys;)


    Mycket fredagsmys det där ju! Väldigt vacker, sexig på samma gång.
  • Anonym (Anden)

    [quote=76780802][quote-nick]Arbor skrev 2016-07-08 17:32:20 följande:Vem vet, en vacker dag så [/quote]

    Den dagen behöver inte vara långt bort, det såg jag det.

Svar på tråden Helkroppstråden