• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (Oj 3)

    [quote=73865052][quote-nick]Anonym (89a) skrev 2014-08-24 23:15:51 följande:[/quote-nick][/quote]

  • Anonym (Solar)
    ÄngDal skrev 2014-08-24 02:51:47 följande:
    Det låter bra, sömn (och sol) är bästa medcinen... :)
    Det är det för man får ju d vitamin när man är i solen
  • Anonym (Solar)


    Snart är söndagen slut men jag hinner att bjuda på en bild innan den är slut.
    God natt och sov gott
  • Anonym (Oj 3)
    Lickiluu04 skrev 2014-08-24 18:20:36 följande:

    Haha jasså ja kul att någon saknar en ;P

    Efterlysning krävs ej ja lever :)


    Jag efterlyser dig lite ändå
  • ulfsas
    Anonym (Solar) skrev 2014-08-24 23:34:51 följande:
    Snart är söndagen slut men jag hinner att bjuda på en bild innan den är slut.
    God natt och sov gott
    HelfintGlad
    De säger att Chuck Norris är tuff. Jag vet inte ens vem hon är?!
  • straight arrow


    God morgon måndag...
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.
  • NeedfulThings

    Efter en vecka full av fest ligger jag nu hemma sjuk Rynkar på näsan Det blir inte fina bilder nerbäddad i soffan så jag bjuder på en repris så länge. Hoppas det går bra ändå Flört


  • straight arrow
    NeedfulThings skrev 2014-08-25 08:08:39 följande:

    Efter en vecka full av fest ligger jag nu hemma sjuk Det blir inte fina bilder nerbäddad i soffan så jag bjuder på en repris så länge. Hoppas det går bra ändå


    Krya på dig!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.