• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Nyfikne
    studentbruttan29 skrev 2014-09-14 12:24:52 följande:



    Förmiddagstutte. Skål


    De bullarna är tidlösa, passar morgon som kväll :)
  • Nyfikne
    studentbruttan29 skrev 2014-09-17 07:44:37 följande:

    Fryser om rumpan också...  {#emotions_dlg.flower}


    Det var bland de vackraste bilder jag sett på fl.
  • solis74

    Fråga då snygging ;)


    Anonym (Solar) skrev 2014-09-19 22:21:05 följande:

    Tack, Hade jag vågat frågat min kille så kanske du hade fått vara med i sängen


  • Anonym (göttans)
    studentbruttan29 skrev 2014-09-18 20:43:52 följande:

    Tack alla. Puss på er, det värmer mig att ni tycker om min mjuka kropp. 


    Din mjuka kropp gör mjuka delar på min kropp hårda!
  • Aros02
    NeedfulThings skrev 2014-09-19 22:26:19 följande:

    Haha, var inte tanken från början att dela med mig av den men blev ju lite kul ändå


    Du gjorde helt rätt i att dela den här! Vit vardaglig bakgrund, posen med tajta mörka jeans, en vacker röv (får fokus som den ska iom att den hämnat i topp) och håret ut utsläppt som ett vattenfall (är svag för hår) och så den röda kameran!..

    Konstnärligt, roligt och sexigt, topscore på denna alltså! :)
  • Papp
    NeedfulThings skrev 2014-09-19 18:44:12 följande:

    Jeansfredag! Övre bilderna ljuger lite tror jag, vinkeln gör rumpan lite större


    Vad läckert det är med topless tjejer i tajta jeans! En av de få våta drömmar jag haft inkluderade just en tjej i enbart jeans, men då räckte det med att bara prata med henne i drömmen för att jag skulle bli helt till mig.

    Hade en bild av dig som blondin, men gillade den där hårfärgen bättre.
  • studentbruttan29

    Tack alla för era snälla ord. {#emotions_dlg.flower}


    Nyfikne skrev 2014-09-20 02:18:03 följande:
    Det var bland de vackraste bilder jag sett på fl.
    Anonym (göttans) skrev 2014-09-20 08:22:37 följande:
    Din mjuka kropp gör mjuka delar på min kropp hårda!
    Nyfikne skrev 2014-09-20 02:05:30 följande:
    Vissa kvällar och vissa bilder skapar fantastiska kombinationer :)




  • Pillare
    studentbruttan29 skrev 2014-09-20 13:08:04 följande:

    Puss på er alla sexiga där ute. 


    Puss puss på dig, snygga du.
  • ÄngDal
    studentbruttan29 skrev 2014-09-20 13:08:04 följande:

    Puss på er alla sexiga där ute. 


    Tack för alla fina bilder du lägger ut. Du har verkligen en väldigt kvinnligt läcker och mycket välsvarvad, yppigt sexig kropp.

    Du är en mycket sensuell och vacker kvinna att ha heta, erotiska drömmar och fantasier om...
  • Anonym (Kaponjär)
    NeedfulThings skrev 2014-09-19 18:44:12 följande:
    Jeansfredag! Övre bilderna ljuger lite tror jag, vinkeln gör rumpan lite större Tungan ute

     


    Du och din kropp är sådant som höjer glädje till nya höjder, så underbart vacker...ja solnedgångar och oaser släng er i väggen, här har mina ögon hittat en fristad där dom hittat hem! Du har ju allt man kan önska sig och lite till, är galet hur fenomenalt perfekt du är...ja i mina ögon. Hjärta
    NeedfulThings skrev 2014-09-19 18:44:59 följande:
    Och what the hell, hej hej Solig haha

     


    Haha...okej!Skrattande Älskar ditt hår, jävla fint hår du har...doftar säkert galet härligt med!{#emotions_dlg.flower}