• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anton Chigurh
    LostInTranslation skrev 2015-02-18 16:16:31 följande:
    8 meddelanden kvar till nr 100 000 i denna tråden. Inte illa smile5.gif ... Undrar om det finns något pris till nr 100 000
    Inlägg. Det heter för i HELFWETE inlägg. NOEL.

    Skärpning..
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Anton Chigurh
    LostInTranslation skrev 2015-02-18 16:17:22 följande:
    Bara 5 nu
    4
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Anton Chigurh
    Anton Chigurh skrev 2015-02-18 16:19:06 följande:
    4
    ...eller 3 då
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Anton Chigurh
    Anton Chigurh skrev 2015-02-18 16:19:28 följande:
    ...eller 3 då
    Nu är det 2
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Anton Chigurh

    AAAAAAH, fan va bra jag är.dance.gif................................eric.gif


    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • LostInTranslation

    Det visste man väl att du skulle sno åt dig den Anton!! Du har ju bevisat dig som tur gubbe om och om igen ni haha Skål

  • Anton Chigurh
    Anton Chigurh skrev 2015-02-18 16:19:56 följande:
    YES....
    partybounce
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • Jon the papa
    Borkason skrev 2015-02-17 17:20:17 följande:
    Tjusigt!
    Som likasinnad fotograf applåderar jag dina bilder du åstadkommit :)
    En tackar så mycket herr Birk :D Det blir så mycket roligare när man orkar släppa mobilen och plockar fram stativet :D Fast en fjärrkontroll hade ju inte varit så jävla fel att införskaffa sig då 10 sekunder är lite skralt att positionera upp sig efter knapptryckning hehe. 



    Men med lite fantasi så kan vardagsrum bli fotostudio :D (komplett med inte helt färdigställd nedfällbar dubbelsäng då, så har inte en ful garderob i rummet haha ;) )