• Anonym (Testing)

    Kåt just nu?

    Som rubriken säger...man eller kvinna kan ju dock vara intressant

  • Svar på tråden Kåt just nu?
  • Anonym (Always)
    edwin47 skrev 2015-02-19 10:09:46 följande:

    Det är fritt fram, Always. Really.


    Klart man kan göra lite busiga grejer på håll för att få utlopp för sin kåthet men att vara otrogen (igen) vill jag undvika, när det är så kort tid kvar... Däremot förbereder jag och gör planer som fan.
  • edwin47

    Det är bra att du försöker, Always. Stjärna i himlen. :) Kom så går vi.

  • en morgondröm

    På en skala 1-10 är jag en 8 just nu! För ikväll kommer heting igen! En veckas oknullade knull att ta igen!

  • Pussan

    Jag har inte väntat en vecka men ett par dar och det är för mycket. Grymt kåt nu och längtar till i kväll, då ska jag få rejält!

  • en morgondröm
    en morgondröm skrev 2015-02-20 14:14:06 följande:

    På en skala 1-10 är jag en 8 just nu! För ikväll kommer heting igen! En veckas oknullade knull att ta igen!


    Den där jäkla hettan asså! Kan ju fan ta kål på en! Dreglar på allt vad män heter!....dom som faller i smaken vill säga!
  • Anonym (ROCCO SIFFREDI)
    livserfaren skrev 2015-02-19 08:34:38 följande:
    Ja det trodde jag med.fick bara ett infall o känslor för att göra det igår.kul att du har koll på mig.
    Du är troligtvis den kändaste runk missbrukaren på forumet.

    Vad säger pojkvännen när det alltid är han som får sätta på dig eftersom du alltid är slak?

  • livserfaren
    Anonym (ROCCO SIFFREDI) skrev 2015-02-20 14:59:18 följande:
    Du är troligtvis den kändaste runk missbrukaren på forumet. Vad säger pojkvännen när det alltid är han som får sätta på dig eftersom du alltid är slak?

    Fan han har dom släppt ut dig igen, ta medicinen omedelbart så blir allt bra,
  • hobbe87

    Härligt väder idag! Solskenet har gjort mig kåt och glad :) trevlig helg alla kåtisar

  • Duke855
    en morgondröm skrev 2015-02-20 14:32:24 följande:

    Den där jäkla hettan asså! Kan ju fan ta kål på en! Dreglar på allt vad män heter!....dom som faller i smaken vill säga!


    Haha, bilderna man får i huvudet alltså
Svar på tråden Kåt just nu?