tight?
Hallå:)
Jag har en lite udda fråga som jag tänkte ställa till er tjejer här inne. Jag har läst så mycket om tjejer som tydligen är så tajta att de får knappt in en k*k och de känner sig helt uppfyllda vid sex osv. Så är det inte för mig, ingen kille har sagt att jag är tajt eller nått sånt utan brukar mer låta "åh jag kommer så långt in i dig".
Kommer killarna inte helt in i er vid sex? alltså att det tar stopp efter ett tag för att ni är så tajta?
Blir lite fundersam över detta, finns det någon här som vart slapp redan vid 18års åldern? (jag har inte fått barn eller något sådant och min gynekolog har till och med sagt att jag har bra "muskler" så knipövningar lär nog inte hjälpa).
Behöver inga råd på hur jag ska bli tightare eller så utan är mer nyfiken om de flesta tjejer verkligen är så tighta som det låter?