Inlägg från: Anonym (Anonym) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Anonym)

    Dåligt lukt under samlag?

    Det luktar ganska mycket när jag och sambon har sex också, men övrig tid luktar ingen av oss något särskilt och vi håller oss fräscha.

    Vi har dock inte kollat upp det då ingen av oss upplever det som något enormt problem, ville bara berätta så du vet att det finns fler.

  • Anonym (Anonym)
    Anonym (Hjälp?) skrev 2013-07-28 15:23:35 följande:

    Tack, det var faktiskt en tröst mitt i allt=) men jag tycker verkligen det är galet jobbigt och inget jag vill "lära mig att leva med". uschan.. 
    Då är det ju förstås ett problem.

    Jag har hört att det kan bero på vad man äter (som tidigare nämnts) och att PH-värdet skiljer sig mycket mellan mannen och kvinnan. Jag och tjejen äter båda en del socker, och tjejen dricker väldigt lite vatten. Hon är inte heller överviktig och rör också på sig, dock är hon rökare. Vet inte om det kan påverka.
  • Anonym (Anonym)

    Märkligt ja. Obestämd Du har uteslutit svamp antar jag?

Svar på tråden Dåligt lukt under samlag?