Jag jobbar i en tatueringsstudio :) Tattoonation.se där finns även ett urval av bilder på en del kunder. Titta gärna in där, priserna står även där med. Jag har inte hållit på så länge, gick min utbildning i augusti/september men har hunnit ha en hel del nöjda kunder :)
Tycker det är klokt av dig att kolla runt först innan du bestämmer dig, det ska ju ändå sitta där sen. För bryn finns tre olika metoder fyllda, strån och 3d. Jag har själv valt att fylla mina bryn och är det som varit mest populärt hittills men om man vill få ett så naturligt utseende på brynen som möjligt bör man välja strå eller 3d teknik :)
Fråga gärna på och om du vill är du ju självklart välkommen till studion med. Rådgivning är alltid gratis och absolut inget bokningstvång eller liknande.
Trevlig kväll :)