EnAnonumius skrev 2015-11-08 01:04:49 följande:
Man..
Inte för att jag inte gillar att vara kvinna med allt var det innebär och jag har känt den underbara glädjen med att bära fram ett barn och föda det med. Det är en oslagbar känsla..
Ändå skulle jag vilja vara man. Skulle vilja känna hur det skulle vara att kunna "trycka snoppen i en mus", då jag kan tänka mig att det är en annorlunda känsla rent fysik med ett könsorgan s.a.s
Även för att slippa min mens med då jag är sjukt trött på att ha mensen. Men även detta med att få lov att testa på med rakning, alternativt bära helskägg.. Eller varför inte raka speciella skäggutsenden?
Fast det kan ju tjejer experimentera med huvud- och könshåret. Dessutom generaliserar du när du talar om mens och skägg. Vi är ju alla individer. Men visst, personligen har jag en relativt hårig kropp och har testat att raka olika delad av kroppen, så jag kan väl ge dig ett litet rätt ändå.