Sereht skrev 2015-12-30 01:50:04 följande:
Jag har tagit reda på det redan. Var på rul för ungefär en månad den Det är en flicka som det såg ut Hoppas du på något speciellt?
Okej vad mysigt :) jag har alltid haft drömmen om en liten tjej så "hoppas" på det. Men när jag väl får veta så kommer det nog inte spela någon roll :)
Villhaenbebbe skrev 2015-12-30 07:23:55 följande:
Jag är i vecka 18, 19 imorgon och kräks fortfarande. Det gjorde jag inte förra gången.. Jag mår inte illa längre men är så jäkla känslig för vissa saker jag äter, typ om jag får en för stor lökbit i en köttbulle, så får jag kväljningar och kräks.. Så segt. Idag åt jag en macka med leverpastej på och fick för mycket "kant" med i tuggan och kräktes. Haha
Usch jobbigt!! Jag har klarat mig bra utan att må illa så mkt. Dock så gillar sambon både snus och whiskey så dem lukterna hatar jag xD går inte!