Inlägg från: Anonym (s24) |Visa alla inlägg
  • Anonym (s24)

    orolig för framtida barn

    Hej! min pojkvän har berättat för mig att han provat röka hasch när han var yngre, för ca 7 år sedan, har säger att han bara testade mellan 5-10 gånger och hamnade i fel sällskap och en gång på fyllan provade "dra en lina" men sen dess har han aldrig hållt på med något liknande alls, så det var alltså för 7 år sedan om mellan 5-10 gånger men nu har vi planerat att skaffa barn men jag kan inte släppa tanken och sluta oroa mig fall det här på något vis kommer kunna skada våra framtida barn? 


    skulle vara så otroligt tacksam för svar då det här oroar mig så mycket att jag inte vet om jag vill försöka få barn förens jag vet att det är ofarligt! 

  • Svar på tråden orolig för framtida barn
  • Anonym (s24)

    vi har fått reda på att han har få antal spermier, vet dock inte om det kan bero på det men tänkte om det kan ha skadat spermierna och även kanske försämrat dom som finns kvar? :/ 

Svar på tråden orolig för framtida barn