Män! Vad tänder ni på?
Anonym (Tränad kropp och långa ben) skrev 2016-04-12 12:14:48 följande:
Så vad föredrar ni om ni måste välja och hur ser din drömkvinna ut?
Det näst mest sexiga på en kvinna är oerhört stora bröst. Det viktigaste är att brösten putar extremt mycket och att vårtgårdarna är extremt stora och att bröstvårtorna är stora och långa. Jag tycker ofta att det är bäst med fasta bröst, men det finns en stor procentuell del av de stora brösten som är lika sexiga som de fasta, trots att de hänger lite. Jag kommer ihåg en kvinna med stora bröst som solade topless. Hon hade inte extremt hängiga bröst, men de hängde mer än bara lite. De var extremt sexiga, lika sexiga som fasta stora bröst. Jag tycker också att det är sexigt med medelstora och små bröst. De kan vara väldigt sexiga.
I tredje hand så väljer jag en stor stjärt, men stjärten är långt ifrån lika sexig som blygdläpparna och brösten. Jag tycker att det är bäst om stjärten inte är jättestor.
På fjärdeplats kommer runda och breda höfter.
På femteplats så kommer ett par kraftiga lår, De kan vara lite mulliga och helst långa. Men benen är inte speciellt sexiga. Jag kollar inte på tjejer med kort kjol på stan.
Det är bäst om magen är medelstor. Jag tycker att det är avtändande med extremt smala tjejer. Det gör inget om kvinnan är lite mullig.