• Anonym (Ja)

    Kan hon tvinga igenom försäljning

    Anonym (Typiskt) skrev 2017-05-29 20:38:55 följande:

    Verkar vara typiskt kvinnor det där med att vilja skiljas men ändå ha kontroll över vad mannen gör efteråt. Du kan behålla huset och låta vem som helst flytta in..


    Nej det är inte typiskt kvinnor. Herregud vad onödig kommentar
  • Anonym (Ja)
    Anonym (Typiskt) skrev 2017-05-30 06:18:46 följande:

    Eftersom du la ned tid på att kommentera den så var den inte onödig!


    Varför va kommentaren inte onödig? Ville du bara ha uppmärksamhet eller?

    Angående det du skrev tidigare så kanske dina vänner kryddar sanningen lite.

    Om du inte har egna erfarenheter så va tyst
  • Anonym (Ja)
    Anonym (Typiskt) skrev 2017-05-31 12:50:56 följande:

    Om alla utan personlig erfarenhet aldrig får yttra sig skulle ju detta forum dö ut direkt. Varför skulle jag vilja ha uppmärksamhet? Jag delade med mig av det jag sett flera gånger. Det verkar snarare vara du som vill ha uppmärksamhet genom ditt sätt att uttrycka dig.


    Du skrev ju att den inte va onödig för att jag kommenterade. Därför undrade jag om ditt enda syfte med din kommentar var uppmärksamhet.

    De e ju också skillnad på att ej ha personlig erfarenhet men att ändå komma med en visdom eller sanning och att ej ha personlig erfarenhet och bara komma med onödiga kommentarer
Svar på tråden Kan hon tvinga igenom försäljning