Inlägg från: Anonym (Orgasmtips) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Orgasmtips)

    Min fru får inte orgasm

    Jag skulle behöva tips från kvinnor ja även män för den delen. Det är så att frun på senaste åren har fått svårare att få orgasm när vi har sex. Hon är kåt och sugen och tycker det är skönt men hon når inte det där sista. Hon blir själv så besviken när hon inte får orgasm. Jag skulle så gärna vilja hjälpa henne, jag vill ju att hon ska njuta lika mycket som jag. Vi har köpt nån penisring med vibrator men de lät så mycket så man trodde det var en geting i rummet så man kommer av sig. Hon gillar inte att bli slickad det har hon aldrig gjort så det faller bort. Analsex kan vi inte heller ha p.g.a medicinska skäl. Skulle gärna vilja ha tips på antingen leksaker som man kan ha med i penetrationssex eller metoder. Lika bra att säga att min kuk är medelstor så det är inte det som är problemet. Hon säger själv att hon vill ha mer stimulans på klitoris. Tacksam för tips.

  • Svar på tråden Min fru får inte orgasm
  • Anonym (Orgasmtips)
    Anonym (Samma) skrev 2017-07-14 10:20:13 följande:

    Fick även väsentligt mycket svårare att komma när jag käkade ssri lr mådde dåligt psykiskt... kanske något sådant? Vad har förändrats i era liv sedan hon har förändrats?


    Det här har börjat efter vårat tredje barn. Det är inte så lätt att få till det med tonåringar i huset, så ibland tror jag hon blir stressad. Fast även när vi är ensamma så blir det samma sak. Hon äter inga piller eller mediciner så det beror inte på det.

    Ska kolla på lelo tack för tipset
  • Anonym (Orgasmtips)
    PeterGB3G skrev 2017-07-14 14:39:13 följande:

    Det låter som ett mentalt problem hos henne, särskilt som det kommit på senare tid. Har ni provat att åka bort tillsammans? Bara ni två, sex på hotell i lugn och ro?


    Jag tror också det är mentalt ungefär som vi män kan få om ståndet sviktar. Det blir som en spärr kan jag tänka mig. Vi har provat att bo på hotell men det blir samma sak där, så därför tänkte jag att lite hjälp på traven skulle kanske hjälpa. Ungefär som viagra.
    Anonym (Tips och tricks) skrev 2017-07-14 14:41:53 följande:

    Kan ni komma över ljudet så är en Magic Wand en utmärkt leksak för den som har svårt att få orgasm. Är man lite mer äventyrlig så är en Womanizer sjukt effektiv när man väl fått kläm på den. Tror att rekordet här hemma är från noll stimulans eller förspel till orgasm på tre minuter.


    Tack för tipset ska kolla på en sån
Svar på tråden Min fru får inte orgasm