Äldre kvinnor.
Detta är alltså ingen dejtingsajt utan ett diskussionsforum, trots att det huserar ett antal för att uttrycka det milt "desperata" personer av det manliga könet.
Registrera dig på en mer passande sida och lägg ut bild och presentation där du uttrycker mer detaljerat vad för slags kvaliteter du söker i en kvinna och vad du förväntar dig av en sådan relation.
Kvinnor är mer selektiva i sina val av partner och vill gärna se hur en sådan ser ut och brukar uppskatta verbala talanger och som du skriver "något innanför pannbenet". Så att du inte ser ut som en påse skridskor borde vara en fördelaktig ingrediens i ditt sökande speciellt ute i verkligheten där kvinnor kan se dig.
Du får väl röra dig i kretsar där det finns äldre kvinnor och försöka charma någon, eller så är det kanske just detta du saknar, varför du inte lyckas?