-
Skulle inte du börja med din medicin?Anonym (Undrar) skrev 2018-09-19 00:00:38 följande:Men hjärtklappningen o skakiningarna? Låter inte det som drogpåverkan? -
Anonym (Undrar) skrev 2018-09-19 11:56:48 följande:Jo men hämtade den igår legeigan
Men läste biverkningarna så blev så orolig när det stod hjärtstillestånd fick sån panik att jag satt där med en burk piller som kunde orsaka hjärtstillestånd.......:
Är rädd att jag har råkat tappa någon nu som någon med hjärtproblem ska råka få i sig..Det sa du innan också, men nu hämta du ut det igår IGEN.
Som jag sa till dig sist, tom vatten har biverkningar som döden.
Lerigan finns i oral lösning som jag sa till dig innan.
Sluta barnsliga dig och ta din medicin, eller så har du ingen rätt och komma hit och gnälla om dina fantasier som aldrig sker.(ja, mer än i din hjärna då)
-
Anonym (..) skrev 2018-09-19 13:28:36 följande:Det är viktigt att du söker hjälp för dina psykoser Ts, det är inte nyttigt att ha så mycket vanföreställningar och tvångstankar. Jag hoppas att du får den hjälpen fu behöver så att du slipper va så orolig och nojig. KramNågon psykos tror jag inte hon har, men de andra två finns det i överflöd av.
Men kan ha fel om den första, så ingen tror jag skriver det i sten.
-
Anonym (..) skrev 2018-09-19 13:59:34 följande:Om du läser ts andra trådar som hon startat om just sånt här så förstår du att hon högst troligt har psykosKanske, men vad skulle hon sagt som bevisar detta?
Jag tror OCD och det andra genererar detta.
Och hade man misstänkt psykos, så hade man lagt in henne troligtvis.
Dock är en sak säker, hon fått medicin, sa att hon hade hämtat ut den.
Men sen visade sig inte hämtat ut den, så är det sant denna gång tro?
Är rädd för tabletter, men finns orallösning, men ändå inte hämtar ut en oral lösning.
Pratar om att hon inte kan ta medicinen för alla biverkningar, men sen har värre biverkningar av sin sjukdom.
Och så håller det på, så vem vet, men jag tror inte på psykos, med betoning på tror.
Eller är detta bara en enda långt trolleri!!!
-
Ta din medicin som läkare gett dig, varför tror du han föreskrev den?Anonym (Undrar) skrev 2018-09-19 23:03:53 följande:Så du tror också det är min ocd som gav mig handskakningar? -
Anonym (Undrar) skrev 2018-10-12 16:59:18 följande:Okej tack..
jag har faktiskt mått bättre och min oro har varit bättre men jag tycker mig se droger överallt. Förra veckan skulle jag tex sova på hotell och när jag kom in i mitt rum med nyföddas säng låg alla dessa smulor där, vad kan det vara? Är så rädd för mycket möjligt har ju något kunnat komma på mig..
hur kan det bara hamna på en nybäddad säng lixom..Det är livsfarliga smulor

Sluta barnsla dig, ingen går på det du håller på med ändå.
-
Nä, det gjorde du inte, vi alla vet att det inte stämmer.Anonym (Undrar) skrev 2018-10-13 17:38:09 följande:Jag förstår.. nu tycker jag också att jag var löjlig som höll på o noja över smulornas på sängen. Men jag är ju såklart endast släppt det för att det har hänt nått nytt..
Inatt var jag utanför en klubb och när vi gick därifrån såg jag ett litet vitt trekantigt piller på marken (hade även sett ett tidigare på dagen exakt likadant fast typ 500 meter bort)
Första gången gick jag bara förbi.. men det som hände denna gång gav mig så mycket ångest vi var flera personer som gick där, och jag trampade inte på det men en bekant till mig tror jag gick på det och efter ca 30
Meter så stannade hon helt plötsligt och drog upp foten bakom sig för att kolla under skon för hon kände att hon trampat på
Nått och då såg jag att det var vitt under skon som en bit eller det var svårt att se för det var så mörkt men jag stod precis bakom iallfall så förmodligen har det nu hamnat smulor på mig från det vita pillret..
vad kan det vara som är vitt och trekantigt?