• helenagbg

    djungel.se?

    Anonym(spela roll)

    jag tycker att man går över gränsen om man är medlem på en sida som förmedlar sexkontakter. Om man nu vill utav ngn anledning så kan man ju undra varför man gör det i smyg.
    Det är skillnad på att porrsurfa lite och att vara medlem och ha en egen sida på en kontaktförmedling.
    Det hade nog inte varit ok för TS om det var en vanlig datingsida heller, det har nog inte just med porren att göra.
    Jag tycker helt klart att du skall ställa honom mot väggen, hur ni träffades har inte med saken att göra. Det är ju dig han är med nu.
    Lycka till!

  • helenagbg

    Nattsaga:

    Håller med dig om QX, tycker väl heller inte att den sidan är så mycket värre än ngn annan. men jag tycker ändå inte att djungel.se är en sida som man bör vara medlem på om man har en respektive.

  • helenagbg

    nattsaga.

    Jag e oxå medlem där, mest för att det var så mycket snack om det här på Fl så jag ville veta vad alla pratade om. Min sambo vet dock det.... och jag är inte där för att titta på nakan kroppar. men det är också en minoritet där. Finns nog mer naket på FL

  • helenagbg

    cinderella 26.

    Det var inte blodigt allvar, ironi...

Svar på tråden djungel.se?