Inlägg från: Anonym (Kalle) |Visa alla inlägg
  • Anonym (Kalle)

    Analplugg

    Anonym (Mrs Smith) skrev 2020-12-07 10:31:53 följande:

    Men vänta lite... menar ni allvar? 4,5 cm är väl ingen match eller? Blir lite drygt 14 cm i omkrets, vilket motsvarar en normal dildo, eller kuk för den delen. 18 - 20 cm i omkrets börjar bli lite tufft om man är nybörjare, men med träning och mycket glid så är det fullt möjligt och riktigt skönt dessutom. Min favoritplugg är nästan 20 cm i omkrets, men inte så lång, men en skön uppvärmning innan fistinglekarna


    Ooops...
    Det var inte dåligt...

    3 cm i diameter tycker jag är lagom....

    Större gör ont efteråt.
  • Anonym (Kalle)
    Emrik1969 skrev 2020-12-07 17:42:50 följande:

    De tre jag har smalnar av väsentligt o blir alla tre ca 1 cm innan skaftet. Det betyder naturligtvis att de inte töjer ut öppningen utan den är lika trång/liten när jag ska prova den mellanstora pluggen. Jag inbillar mig att för att det över huvudtaget ska gå att göra in den så behöver öppningen bli större/töjas ut av kanske en dildo eller annat. Jag har provat den lilla vid några tillfällen o har alltid mycket glidmedel men det är inte möjligt att ta emot den mellanstora pluggen.

    Det är kanske OK ändå även om det hade varit spännande att prova att kunna bära den. Det som gör det mer tråkigt är att jag inte känner riktigt njutning av den mindre när jag har haft den i mig en stund utan jag slits mellan att tvinga mig att fortsätta bära den eller ta ut den i förtid. Jag blir irriterad o smått besviken att andra kan njuta av att bära den i jobbet, på fritiden o t.o.m sova med den. ????


    Jag ser inte riktigt problemet...  Glad

    Men alla har ju sina nöjen.

    Jag är glad för att jag inte vet vad mina kollegor på jobbet har stoppat upp i sig..FörvånadSkrattande
Svar på tråden Analplugg