Berätta om er skönaste orgasm. ;-)
fgnuzwi1 skrev 2021-03-09 10:29:23 följande:
Först 1. män kan också använda vibratorer, min man har gjort det flera gånger...Så det är absolut inte bara till för kvinnor..2.Filmer är oftast fejkade
3.det finns kvinnor som aldrig fått en orgasm i hela sitt liv.
4 Inte alla kvinnor får minuters långa orgasmer och håller på som i filmerna.
5..Många kvinnor vill hellre mysa än å ha sex eller ha lite sex och mysa..
6..Alla eller dom flesta är inte som dom i filmerna-Jag lovar!!!.
Men att du får du ångest av om en kvinna njuter...Det låter sorgligt - om jag får vara ärlig.Och.50 år är inte gammalt nu för tiden....Så om du kan ta dig ur ångesten-jag menar det finns ju läkare mediciner osv som hjälper./kan hjälpa om man vill...Det har hjälpt många inklusive MIG-så jag vet vad jag "pratar" om!!!..Du kan då om inte förr -med ångest , men efteråt om du vill - träffa en kvinna..
Det är aldrig försent så länge du lever!!!
Med tanke på det-att du "tror" att du är för gammal-så läste jag om en kvinna som fick barn när hon var 66 ÅR och hamnade i Guiness rekord bok -som den äldsta kvinnan i världen som fött barn-tror hon var från Rumänien- hon hade inte träffat nån man så hon gick tillslut till sperma banken-och gjorde nån provrörs befruktning typ -att föda barn vid den åldern trodde jag var HELT omöjligt, men tydligen inte:))
Om det är möjligt - så är ingenting omöjligt!!!