Inlägg från: Anonym (e) |Visa alla inlägg
  • Anonym (e)

    "Gick igenom röntgenbåge på flygplats, gravid vecka 6. Är det nån fara? Fattade inte riktigt vad det var förrän de redan hade tagit bilden. De ."

  • Anonym (e)
    Anonym (TS) skrev 2024-06-28 22:36:35 följande:
    För att det var fel , det var inte någon röntgen. Hade sett någon kalla det för det men det är inte det. Då skriver jag hellre än ny tråd där det inte står något som är fel. 
    Det var mig väldigt vaga skäl till en ny tråd. Hur vet du att det inte var en röntgen och vad ska vi säga annorlunda?
  • Anonym (e)
    Anonym (TS) skrev 2024-06-28 22:39:39 följande:
    Ja? Jag hade fel om vad det var för nått , därför tog jag bort tråden och startade en ny istället. 
    Anonym (TS) skrev 2024-06-28 22:32:25 följande:
    Vilken tråd? 

    Och FL tog villigt bort din tråd för ett ordfel? Som vad jag söker fram ändå verkar vara helt korrekt. Väldigt förvirrande samt att förneka det? Här kan folk säga vad som helst. Ta det med sjukvården. Vad får du fram som oroar dig?
  • Anonym (e)
    Var igen får du fram det? EOsedge verkar tex säljas i Sverige


     


  • Anonym (e)

    FL kan mata dina tvång rejält. Folk går igång på att skrämma upp hypokondriker och du kommer hugga direkt på betet. Hemskt men sant.

Svar på tråden Full body scanner på flygplats , gravid