Cuckold
Klaskola skrev 2025-10-22 10:16:30 följande:
Cuckold
Hur berättar jag min fru att jag vill att hon ligger med andra medan jag tittar. Jag vill även bära en ?cock cage??, som hon bestämmer över. Vi har ett ?vanligt? sexliv annars, men nu börjar min längtan bli för stark.
Jag och min man är väldigt öppna med varandra om sexuella fantasier. En del vill vi omsätta IRL och annat kommer fortsätta vara fantasier. En av hans fantasier var just att se mig ha sex med mycket välutrustade män. Han är själv normalutrustad i det "övre spannet". I början var jag nog lite orolig att han skulle bli svartsjuk och att det skulle förstöra vårt förhållande. Men han lyckades övertyga mig att han inte skulle bli svartsjuk. Det tog ett tag men sen när vi hittat en lämplig kandidat så gjorde vi det. Det var en enorm succé för alla!
Vi har även testat att han har sex med en annan kvinna medan jag tittar på. Det var också najs men vi föredrar båda att jag har sex med en annan mycket välutrustad man.