Tilles tråd
God natt Tille!
Hoppas du får sova gott utan smärta.
de ömmaste kramarna till en stor kämpe!
God natt Tille!
Hoppas du får sova gott utan smärta.
de ömmaste kramarna till en stor kämpe!
godmorgon Superhjälten Tille och hans superduperfamilj!
Hoppas ni får en toppendag tillsammans med underbart fina minnen att spara.
Hade jättesvårt att sova inatt och var säker på att det var en liten Tillekille som fått vingar, men han verkligen en riktig kämpe.
Ta hand om familjen Tille. De och alla vi här älskar dej och tänker på dej.
skickar en cyberkram.
godnatt Tille-lille, superkille!
sov gott och hoppas du slipper ha ont!
Tänker på dej och din familj! Ni är så modiga som vågar släppa in oss alla i ert privatliv. Beundrar er så mycket!!!
Ta hand om varandra och snusa lite extra på Tille från oss
Pernilla och William
Tille:
Brukar vara här inne och titta till dig några gånger varje dag. Nu kommer vi att åka iväg över påsk, nästan dit där du bor. Vi ska åka till Övik! Då kommer jag inte att kunna läsa om dig och din härliga familj på ett tag. Om du hinner med tåget innan jag är tillbaka ska jag be att få önska dig en härlig resa upp till din alldeles egen stjärna.
Trots att du inte är så gammal har du hunnit uträtta mer än många hinner på decennier! Mina tankar är hos dig Tille (och din mamma och pappa och syskon såklart)
jag vinkar när vi passerar Sundsvall!! Du kan väl vinka tillbaka om du ser mig!
kram och glad påsk!
Hej hej
nu har jag och William sett på Tille på TV4.se.
William, som är snart 7 månader och har hur mycket spring i benen som helst satt helt stilla och bara tittade.
Vad fint det var!