Inlägg från: AngelicaJ |Visa alla inlägg
  • AngelicaJ

    Unga som längtar efter barn !

    usch :P Lät som en rolig arbetsdag imorgon, Jobbat 11-20 idag inte så roligt det heller.

  • AngelicaJ

    God morgon =)
    precis gått upp blev rätt sent igår, ska ut med hunden sen ska jag jobba. Jobbar kortpass idag 12-16 så det är skönt, ska och skriva på kontrakt til nya lägenheten efter det =)

    Lovelyy: Vad skönt att ni hittade tillbaka till varandra och att han kom på att han ville ha barn för det är ju något du länge drömt om.

  • AngelicaJ

    Fick utslag på ÄL Mätaren nyss=)

  • AngelicaJ

    Äl mätare = Äl test :P

    Vart håller Maja hus? Undra m hon fått sin mens än.

  • AngelicaJ

    God morgon! Jag ska strax cykla till jobbet.. Du då?

  • AngelicaJ

    Haha duktig och duktig :P Går fortare att cykla än att ta sig dit på annat sätt! Tar typ 10 min att cykla.

  • AngelicaJ

    Fan Lovelyy åker du dit med sik och beez? Kram

  • AngelicaJ

    God morgon =)) Jo men kanske ska jobba, ska se chefen skulle höra av sig igen, var nämligen ngn borta idag.

  • AngelicaJ

    jo det verkar så chefen har inte ring igen så antar att han hittade ngn annan =) Jag ska sola lie när solen nått balkonen tänkte jag, sen blire mysig kväll med tacos och lite chips och film efter =)

Svar på tråden Unga som längtar efter barn !