juliah skrev 2007-12-25 07:04:09 följande:
Godmorgon!God fortsättning till alla. Hoppas att alla hade en mysig dag igår och att myset fortsätter.Noell är sjuk men mycket piggare idag. Sitter och leker med sina klappar Idag skulle vi åkt hem till mamma men stannar hemma så att N får krya på sig ordentligt, blir bygge i gästhuset istället, plank som sätts upp i gästhuset.Är så nyfiken på alla era klappar! Malins, vilken otroligt fin julklapp!
Ja, jag blev jätteglad. Mest glad blev jag för att jag slapp att måla det själv
Trist att Noell är sjuk.
Jacob vaknade kl05.14 idag och börja nu blir trött,d et var jobbigt att fira jul sa han men så kul han tycker sina nya leksaker är.
Saga vaknade kl06 och hon undrade om tomten kommer idag med. Hon har inte hunnit kolla på allla saker än. Det är inte klokt vad saker det blir.
Själv fick jag presentkort på Tylösands hotell och Spa i Halmstad av maken.
Min ena syster bor i Halmstad och hon fick presentkort i födelsedagspresent så nu kan jag och hon går tillsammans och det blir mysigt. Marcus och hennes sambo tar hand om barnen under tiden.
Sen fick jag ett namnsmycke från Isamoa, men det hade jag beställt själv så det visste jag om.