Vi som shoppar danska barnkläder del 12
Godmorgon! Idag väntar jag riktigt ROLIGT paket
Godmorgon! Idag väntar jag riktigt ROLIGT paket
Har hämtat paket med fiiina katvig-kläder! Längtar efter att Stella ska hämtas (ska snart gå) så vi kan prova klänningar, jacka och stövlar
NU deklarerar jag köpstopp!
Väntar paket från EST (molosar), Krumelur (molosar), LLM (molosar), Rackamaja (reakatvigar), Sweet funky (molosar), medaljongkjol från Me&I och ett par NS baggy-jeans. MEN det enda jag får köpa i mars (förutom kanske lite överdragsbyxor och annat trist) är ett par NS-harem. Så det så. Jag MÅSTE klara detta!
Har fortfarande inte fått prova fiiiiina katvig-jackan på Stella. Surpella! Men imorgon ska hon få ha nya fina katvigklänningen+tights+strumps och då kan vi ju passa på att prova jackan och stövlarna.. och NU kom jag på att vi ju måste ha den lila/vita mössan till jackan också..