sarismaris skrev 2009-07-25 20:29:47 följande:
Tack för ännu en åsikt! Jag är som sagt grymt sugen på den lila! Är ju skönt med mudd i ärmsluten också, det är det väl inte på varken H&M´s, Lindex eller KappAhl´s vindfleece?? Hur ofta får man (som medlem i Pop) rabatter?? Jag blev medlem i våras och har, förutom 50 kr i välkomstrabatt, hunnit få en 10%-kupong. Kommer det komma nån kupong snart tror ni? Och vad brukar det vara? Kan det komma nåt bättre än 10%?
tror ingen annan har mudd, men jag vet inte om jag tycker det är bättre med mudd. Hade pop´s innan de skaffade mudd på sina, o gillade nog de bättre faktiskt.
Det kommer inte rabatter speciellt ofta från pop... 3-4 ggr/år kanske och bara på fjuttprocent... 15% är det högsta de har på sina kuponger och det får man bara om man handlat för en viss summa under ett år, 10% om man handlar mindre. I augusti nu ska det komma bonus, och då kan det säkert vara en kupong med.