Vi som sörjer Michael Jackson
Fast han var ju inte död i ambulansen.
Han hamnade i koma på väg till sjukhuset och dog där tydligen. Men jag förstår vad du menar, obehagligt att se Michael Jackson ligga inför döden..
Fast han var ju inte död i ambulansen.
Han hamnade i koma på väg till sjukhuset och dog där tydligen. Men jag förstår vad du menar, obehagligt att se Michael Jackson ligga inför döden..
Enligt uppgifter som man har fått så gick han in i koma, jag säger bara det dem har berättat. Och jag tycker inte att man är död så länge folk fortfarande gör hjärt-lungräddning på en.
Spelar roll, den här diskussionen känns rätt värdelös om jag ska vara ärlig då ingen av oss vet vad som hände.
Mm, nu säger ju familjen att det inte alls blir så...
Konstigt för det är väl så MJ hade velat ha det :S och förstå vilka skulder de skulle kunna betala genom att göra Neverland till MJ:s egna Graceland!
Det där var droskan som KANSKE ska föra honom till sista vilan. Pressen bara gissar nu.
Och det har ju hela tiden varit så att själva begravningen ska vara stängd för familj och öppen för minnescermonin. Inge konstigt tycker jag...klart hans nära o kära ska få sin tid att ta farväl ensamma..Men jag förstod inte hur dem menade att de skulle ha nu?
Sandra Örebro skrev 2009-07-02 16:15:34 följande:
hur menar du?
aha du menade det. jo då håller jag med dig. hon ska ju ha försökt försvara barnen så mkt som möjligt när de var små, hon ville väl skydda sin make från pressen. vete tusan varför...han kanske har förändrats och hon ser det. men det tvivlar jag ju starkt på :/
Jag älskar när han pratar om Bubbles, hur han kunde använda toaletten själv och alltid var artig när han åt middag vid bordet med sked och gaffel haha jag kan verkligen se det framför mig, va sött!
Det här klippet gör mig asförbannad. Hur VÅGAR Bashir sitta där och snacka som att han inte gjorde nåt fel!? Hur vågar han ens UTTALA Michaels namn!!?? Han har själv sagt i intervjuer att han inte ens gillar MJ, så varför ens låtsas att han är ledsen? Åhh va jag hatar den där mannen. Han är inte ens en man, han är en liten lort, som Jonathan Lejonhjärta skulle ha sagt en falsk, elak och snobbig liten lort.
Väldigt rolig parodi om Michael och Bashir, jag tror Michael hade tyckt den var väldigt rolig faktiskt