-
-
Svar på tråden Idol-2009
-
Tack, det är bra att du håller ordning.Danitrass skrev 2009-10-30 20:31:47 följande:Det hör till Sex och Samlevnad. Inte här!
Nu Reza. -
Danitrass skrev 2009-10-30 20:29:49 följande:ja, Amanda Jenssen är väl inte känd för att hålla en ton bäst i världen. Det handlar inte bara om en ren röst! Då hade vem som helst kunnat bli artist. -
det här var kallt tycker jag
jag som annars gillar Reza. -
VArför har hon en svart handduk virad runt sig?
-
Den här låten gjorde Hanna Hedlund så jääääkla bra i Så ska det låta en gång, så alla andra låter som hjälplösa krattor som försöker.
-
Behövs tydligen!ääni skrev 2009-10-30 20:32:28 följande:Tack, det är bra att du håller ordning. Nu Reza.Hrmf! -
Andra fredagen i rad som hon har tråkig form på klänningen.
Försöker hon dölja en mage tro?
För det gör inte mycket för figuren måte jag säga.. -
Exakt!vackrastarflow skrev 2009-10-30 20:32:32 följande:ja, Amanda Jenssen är väl inte känd för att hålla en ton bäst i världen. Det handlar inte bara om en ren röst! Då hade vem som helst kunnat bli artist. -
Åååh, så bra de är!
Tove, Calle, och nu Reza.
Showtime - Glamour - Fame - LAS VEGAS!
Place your bets
-
Hon gör det ju jättebra!