Inlägg från: Polly S |Visa alla inlägg
  • Polly S

    Tråddödare forts....

    Velour skrev 2010-01-02 19:07:27 följande:
    "Ser ut som en kvast i huvudet"... Men vad bra! Det FINNS sunda kvinnor kvar i världen
    iaf här i tråden -men så trodde du väl inte annat heller?
  • Polly S
    Isnogood skrev 2010-01-02 19:09:46 följande:
    Gör hon säkert.... "=med vet ej" Men..hon har en blogg.... Lite småkul o kolla i ibland...tycker jag..men så är jag ju ganska partisk... humlebiet.blogspot.com/
    hur gammal var hon?
  • Polly S
    Jagbyttenick skrev 2010-01-02 19:32:25 följande:
    Jag är rädd att någon gång längre fram så händer det något som gör att vi senare beter oss på det sätt som vissas ex gör. Just nu fungerar allt bra, men man vet ju aldrig vad som väntar, både positivt och negativt.
    som sagt, jag tror ju att tecknen finns där redan från början.
  • Polly S
    Isnogood skrev 2010-01-02 19:18:54 följande:
    Hon är 14
    oj, hon är ju jätteduktig!
    men... vilken stor dotter du har!
  • Polly S
    Isnogood skrev 2010-01-02 19:18:54 följande:
    Hon är 14
    det är ungefär i den åldern jag börjar kunna prata med 'barn'... små barn gör mig helt ställd!
  • Polly S
    Midka skrev 2010-01-02 19:36:16 följande:
    Det håller jag med om. När vi ägnar tid till att umgås med varandra, får vi mycket att prata om och skratta åt. När vi har perioder då vi sitter vid varsin dator och nästan aldrig gör något tillsammans... vardagen kommer nära och det är "bara jag" som gör allt hemma.... glider vi ifrån varandra. Då är det lättare att fundera på om det inte skulle vara lättare ensam. Så gör vi saker ihop igen och jag vill absolut inte vara utan honom!!!
    ja, för mig iaf så är det så att känsorna sätts på paus lite när jag har mkt omkring mig, då behöver jag en knuff och att komma på hur bra vi faktiskt har det.
Svar på tråden Tråddödare forts....