Inlägg från: Velour |Visa alla inlägg
  • Velour

    Tråddödare forts....

    Horoskop för julafton!

    *Väduren - Du vill ha liv och rörelse idag, så du tar initiativ till alla slags aktiviteter. Den riktigt rofyllda känslan infinner sig inte i första taget, men det blir ändå väldigt trevligt.

    *Oxen - Det kan bli en och annan oväntad julklapp, särskilt från personer du inte trodde skulle bry sig. Du är också själv mycket generös.

    *Tvillingarna - Dina ärenden tar mer tid än du tror. Men du tar förseningar med jämnmod, och kanske kan du också helt enkelt strunta i en del av de saker du tänkt göra.

    *Kräftan - Det ställs motstridiga krav på dig, och du kan känna att du slits mellan ytterligheter. Kanske har du varit otydlig med vad du själv vill?

    *Lejonet - Du är på bra humör, fast kanske lite rastlös. Det är bra om du kan komma ut och röra på dig. Så kan du njuta av alla godsaker med gott samvete också...

    *Jungfrun - Det blir inte riktigt som du tänkt idag, du kan inte bestämma alla detaljer. Men stämningen är uppåt, och det är ju huvudsaken.

    *Vågen - Du njuter av mat, dryck, julklappar och trevligt sällskap. Din förmåga att hänga med på alla roliga aktiviteter uppskattas av omgivningen.

    *Skorpionen - Du är effektiv och har koll på varje liten detalj. När du sedan slappnar av gör du det med besked, och ingen kan få dig att sätta igång med något ytterligare projekt.

    *Skytten - Relationer är det viktigaste av allt idag. Du tar hand om dina nära och kära och kompromissar för att alla ska bli nöjda.

    *Stenbocken - Du kan känna dig lite ensam även om du har folk omkring dig. Men det märks inte utåt, och ingen vet vad du egentligen tänker.

    *Vattumannen - Det blir lite stressigt idag, och du hänger inte med i alla svängar. Våga bryta traditioner om de känns helt fel för dig!

    *Fiskarna - Du vill prata och diskutera allt som hänt de senaste dagarna. Det visar sig att du och en annan person har missförstått varandra, och det är skönt att reda ut det.

  • Velour

    Fyllo klarar inte polisens alkotest



  • Velour

    Önskar er en god Jul i den här tråden också

  • Velour
    Midka skrev 2009-12-24 23:28:23 följande:
    Velour: Hur kan du se hur många inlägg du gjort? Säg inte att du räknar dem för i så fall har du svåra syssälsättningsproblem....
    Bredvid ditt nick finns en knapp som heter "Visa endast". Tryck på den så kommer endast dina inlägg att visas. Sen tittar du längst upp i TS där det visas antal inlägg du gjort
  • Velour
    Polly S skrev 2009-12-25 00:25:21 följande:
    det är roligare att tänka sig att du räknar dom!
    Försök inte
  • Velour
    Polly S skrev 2009-12-25 00:30:54 följande:
    joho, klart jag gör!
    But you won't get it! heheh
  • Velour

    Vilken historia Isse! Hoppas han kryar på sig snart.

    God Jul i efterskott

  • Velour

    GRATTIS! Kraaaaam!

    Tänk att tråden äntligen dog

Svar på tråden Tråddödare forts....