skumt??
När jag fick sms i natt så blev jag först väldigt förvånad, säkert inget konstigt med det, men nej att han skulle vara otrogen kändes inte så troligt, men klart jag tillslut blev osäker, därav att jag ville prata med honom för att känna av om han ljög eller nåt.
Jag fick inga vibbar om att han ljög,så jag släppte den tanken.
Jag vet inte vilka kläder han har på sig, då han inte varit hemma på flera dagar, så jag kan inte fiska via den biten, om jag nu skulle velat det.
Jag skickade däremot ett svar till henne, där jag frågade det som ställts här på tråden flera gånger.
Om nu min man var hos henne, varför sms hon då mig??
Svaret jag fick var att han stod i duschen då och att hon fixade fram mitt mobilnummer från hans mobil som låg i hans ficka.
Jag har spånat en hel del påvem det kan vara,men jag har dessvärre inte ens någon misstanke, för vad jag vet så känner jag ingen så sjuk i huvudet som denna person.
Jag hoppas att personen ger upp snart, med tanke på att jag inte ger fler gensvar.