aek82 skrev 2011-01-09 00:28:40 följande:
Det visade sig att besöket var kl 13 och inte 11. Antingen kan ni gå denna gången utan mig eller så kanske vi kan skjuta på det till 2. Det är upp till er. Skulle vi gå tillsammans alla o ribban passar alla bra kan vi väl träffas utanför willys kl 2 istället för utanför bvc??
Kanske kan vi också typ byta mail, telefonnummer, msn eller facebook, tycker det är svårt att hitta tråden ibland. Sen verkar det ju inte vara fler som är sugna på att hoppa in här heller.... Vad tycker ni ?? Kan ju fixa det på måndag isåfall.
Har du facebook? Jag heter ivf Camilla Rydberg.
Har ni funderat på babysim? Jag tänkte börja på det med Filippa men vet inte om jag skall välja rund och sund eller aquasund. Har hört bra om rund och sund, men aquasund har fortsättning i form av minisim för när de blir 2 år, så jag har lite svårt med att välja.
Nu skall jag natta en lite piggare flicka ikväll. Det verkar som om hon mår lite bättre ikväll, men vi får se hur det artar sig i natt.
Godnatt