kyssas efter avsugning
hur vanligt är det att man kysser sin kille efter att man har sugit av han och han har sprutat i munnen? tycker fler om det? vad tycker ni killar om att kyssa er tjej och samtidigt smaka på er egen sperma?
hur vanligt är det att man kysser sin kille efter att man har sugit av han och han har sprutat i munnen? tycker fler om det? vad tycker ni killar om att kyssa er tjej och samtidigt smaka på er egen sperma?
Man utbyter kroppsvätskor hit och dit,så jag tycker att det känns helt naturligt att kyssas efterråt
hm...tror inte att det är speciellt vanligt. Finns ju massor av kvinnor som inte suger ens. O än färre som tar satsen i munnen. Så jag skulle kunna tänka mig och inbillar mig att det är vanligare att inte göra det.
Skulle min fru suga av mej så skulle jag gladeligen kyssa henne efteråt
mnjae... skulle väl överleva fast inget prio...
Haha min sambo skulle hellre dö än kyssa mig efter oralsex :p (måste typ dricka 1 liter dricka först) haha han kan inte änns röra sin egen sperma om de tex rinner lite efter.. Men mina "safter" är inget problem för någon av oss ;)
Jag och grabben hånglar gladeligen efter oralsex, åt båda håll. Min smak är sjukt sexig i hans mun, och han har sagt detsamma till mig. Vi kan även ta små hångelpauser i oralsex bara för att det är så upphetsande..
Som kille har jag inget emot att kyssas direkt efter att jag sprutat i en tjejs mun. Tycker det kan vara hett o bra sätt att visa tacksamhet. Min erfarenhet är att tjejer som inte har något emot sperma tycker det är supersexigt.
Min kille gillar att se på när jag har sex med vår "bull" och han kysser och slickar mig mer än gärna när vår bull sprutat i musen eller i munnen. Även när han själv sprutat.