MIna bröst
Ämnet är bröst och ordet är fritt. Hur ser dina bröst ut och trivs du med dem?
Ämnet är bröst och ordet är fritt. Hur ser dina bröst ut och trivs du med dem?
Då är det lika olagligt att lägga in avatarer då som man inte taget själv. Ser många varje dag här som snott avatarer på typ nån kändis speciellt killar har det för att de tror patatetiskt att tjejer ska tro att killen ser ut så.
Telgebo: Är din avatar en bild på din mun?
Telgebo, prova att säga: Det var fel av mig att säga att det var mina bröst. Fel mot den som tagit bilden och fel mot alla andra i tråden och trådens syfte.
Okej jag erkänner att det inte var mina bröst utan en tagen bild. Jag har svårt att lägga ut bilder på mig själv till allmän beskådan på ett forum som man inte har en jävla aning om det läggs upp i nåt datalager nånstans som nån kan hitta och sen ha som runkobejekt. Dessutom har jag sådana komplex för just brösten, men jag ska fixa dom och när det är gjort så kanske jag lägger upp en klädd bild.
Att jag tog upp snacket med avatarer har att göra med att nån ovan snackade om att det är olagligt, men då är det lika olagligt att sno bilder och ha som avatarer vid sitt nick på ett forum. Okej att jag fattar att jag snackar inte med en kille som ser ut som Brad Pitt eller liknande, men ibland vet jag inte ens vad personen heter som han/hon har avatar på men fattar att personen ser inte ut så.