• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Speak up
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-27 16:05:50 följande:
    Badtajm sällskap vore inte fel!
    Ord där överflödiga... Skäms
  • Speak up
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-27 18:41:50 följande:
    Yes! Det är min specialitet
    Verkligen! Och kanske bilder som hör ihop med bad också. Drömmer För övrigt anser jag att just skumbad är överskattade. (I alla fall när du ska bada!) Oskyldig
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-27 18:38:09 följande:
    Någon tyckte jag var snål med bröstbilder, så här har ni era gamar! inte så stora, men ganska härliga !

    Jag ser inte bilden?
  • Anonym (Ensam..)
    Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2013-11-27 19:11:48 följande:

    Jag ser inte bilden?
    Den är där!
  • Movit
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-27 16:05:50 följande:
    Badtajm sällskap vore inte fel!

    Hoppas att det gick bra i badet.....såg så ut ;) men herregud kvinna du är ju fulländad som skapelse.
  • Anonym (Piper's pipe & pipeliner's)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-27 19:16:09 följande:
    Den är där!



    Älskling jag kan inte se den, har provat på 5 olika vis med läsare, är något knas med fl. Är knas med min inbox med inte någon som har hört av sig sen imorse!:-P
  • Matildet
    Speak up skrev 2013-11-27 18:26:26 följande:
    Kan bli ganska frustrerande, ja! Drömmer Men vad gör man..
    Ja säg detFlört
    Abso-fucking-lutely.
  • straight arrow
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-11-27 19:16:09 följande:
    Den är där!
    Är den uppladdad med appen? Det verkar vara något knas med den, för allt vi ser (förutom du) är en bruten bildikon.
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.