• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • mpj
    Fenina skrev 2013-12-10 21:31:26 följande:
    Jag scrapbookar ihop en egen kalender till mig....på mina ungar Charmputte där!Hehehe jag kan göra en annan åt dig 



    Härligt,du jobbar mao kvällsskift nu då,den blir säkert helt bedårande. Med en så fin mamma.....jag kan tänka mig att få öppna en lucka med dig i :)
  • Movit
    Fenina skrev 2013-12-10 21:31:26 följande:
    Hehehe jag kan göra en annan åt dig Tungan ute
    Det ser jag fram mot....som ett 24 dagar långt förspel liksom....fast nu har vi iof skippat 10 dagar redan...
  • Anonym (lurkerfia)

    Post-träningsbild... Dock efter duschen. Godnatt!

  • Anonym (Ensam..)

    Vad händer här i tråden ikväll då?

  • Movit
    Anonym (lurkerfia) skrev 2013-12-10 22:13:47 följande:
    Post-träningsbild... Dock efter duschen. Godnatt!

    Lurkersnygging....du måste ju citera.....Flört
  • Movit
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-10 22:35:39 följande:
    Vad händer här i tråden ikväll då?
    Det  har varit lugnt....verkar som alla är upptagna...men trevligt värre att du dök upp....och som vanligt en alldeles fantastisk bild....
  • Anonym (Ensam..)
    Anonym (Ensam..) skrev 2013-12-10 22:35:39 följande:

    Vad händer här i tråden ikväll då? phpxxaf7749931.jpg


    Citera var det ja.