• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Speak up
    Anonym (Pöket) skrev 2013-12-22 18:08:23 följande:
    Jag älskar morgonrock
    Samma här! Sitter i morgonrock och skriver i detta nu. Solig Varmt och mysigt.
  • Speak up
    Anonym (Ny) skrev 2013-12-22 21:19:28 följande:
    Hej på er
    Och där står du och bara väntar..! Flört
  • Speak up
    Nea88 skrev 2013-12-22 22:33:51 följande:
    En sista
    Men Herre G... Förvånad{#emotions_dlg.flower} Kan ju nästan känna doften av dig enda hit!!! Vilken kropp.
  • Anonym (Ny(muu))

    Inte så bra bildkvalitet..

    Kanske borde gå under ett annat namn, muuu som någon skrev...:-/

  • Speak up
    Anonym (Pöket) skrev 2013-12-23 10:59:46 följande:
    Hallå där alla fina människor! Jag vill önska Er alla en riktigt het jul
    En god eftermiddag och en ännu godare jul till dig också, heting där! FlörtTomte
  • Speak up
    Anonym (Pöket) skrev 2013-12-23 11:01:02 följande:
    Fixar bilden åt rätt håll..
    Oh... even better! DrömmerHjärta Den magen..!
  • Anonym (Ny)
    Anonym (Ny(muu)) skrev 2013-12-23 12:08:04 följande:

    Inte så bra bildkvalitet..

    Kanske borde gå under ett annat namn, muuu som någon skrev...:-/


    Oj glömde bilden
  • Nea88
    Speak up skrev 2013-12-23 12:06:32 följande:
    Men Herre G... Förvånad{#emotions_dlg.flower} Kan ju nästan känna doften av dig enda hit!!! Vilken kropp.
    Haha, kan du? ^^ tack
  • Speak up
    Anonym (Ny) skrev 2013-12-23 12:09:03 följande:
    Oj glömde bilden
    Mmmh... bröst. Drömmer Ser varmt och mysigt ut!
  • straight arrow
    Anonym (Ny) skrev 2013-12-23 12:09:03 följande:
    Oj glömde bilden
    Vackert!
    It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.